Maxell DB600H: luksusowe słuchawki bezprzewodowe

Jakub Kornacki
Maxell DB600H: luksusowe słuchawki bezprzewodowe

Maxell DB600H to zdecydowanie najbardziej elegancki model bezprzewodowych słuchawek nausznych, jaki do tej pory został zaprezentowany przez producenta. 

0

Sercem wysokiej jakości brzmienia są 40-milimetrowe głośniki neodymowe, które bardzo dobrze radzą sobie z odtwarzaniem plików muzycznych, których pasmo przenoszenia mieści się w granicach od 10 do 20 000 Hz. Wewnątrz urządzenia producent zastosował cewki głośnikowe z dużym oporem elektrycznym, które w połączeniu z czułością na poziomie 108 dB dają możliwość optymalnego uzyskania optymalnego efektu dźwiękowego.maxell1

Słuchawki nawiązują bezprzewodowe połączenie w wybranymi odtwarzaczami muzycznymi za pośrednictwem technologii Bluetooth. W Maxell DB600H zastosowano ciekawą funkcję "pair on the go", za pomocą której słuchawki nawiązują błyskawiczne połączenie z odtwarzaczem muzycznym. Producent podkreśla, że w pełni naładowany wydajny akumulator jest w stanie pracować nawet przez 14 godzin!

maxell3

Na jednej z muszli słuchawkowych producent umieścił przyciski funkcyjne. Maxell DB600H prezentują się ponadczasowo i bardzo elegancko. Model został wykonany z najwyższej jakości materiałów, który łączy w sobie trwałość i elastyczność. Miękkie, wyściełane nauszniki bardzo precyzyjnie dostosowują się do kształtu głowy użytkownika, zapewniając przy tym ograniczenie od dźwięków zewnętrznych oraz wysoki komfort użytkowania przez wiele godzin.

Słuchawki firmy Maxell znajdziesz tutaj.

Źródło: Maxell, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.