Maxell HP-700F: składane słuchawki nauszne

Jakub Kornacki
Maxell HP-700F: składane słuchawki nauszne

Maxell HP-700F to najnowszy model składanych słuchawek nausznych, który właśnie pojawił się w ofercie producenta. Wysokiej jakości urządzenie charakteryzuje się wykorzystaniem najlepszych materiałów oraz zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

0

Sercem Maxell HP-700F są 30-milimetrowe głośniki, które zostały wyposażone w neodymowe magnesy. Charakteryzują się one pasmem przenoszenia mieszczącym się w przedziale od 16 do 24 000 Hz. Czułość słuchawek ustawiona została na poziomie 102 dB, z kolei ich oporność wynosi 32 omy.wa2

W słuchawkach Maxell HP-700F zastosowano w przewód o długości 120 centymetrów, który został zakończony pozłacaną wtyczką AUX mini-jack 3,5 mm. Dzięki temu odtwarzaczem muzycznym może być wybrane urządzenie wyposażone w standardowe wejście słuchawkowe. Na przewodzenie znajduje się przycisk funkcyjny do regulowania głośności, za pomocą którego użytkownik ma łatwą kontrolę podczas słuchania muzyki.wa1

Maxell HP-700F zostały wyposażone w regulowany, składany pałąk, dzięki któremu użytkownik może w prosty sposób słuchawki do kształtu własnej głowy. Ruchome elementy ułatwiają również przechowywanie urządzenia w torbie czy kieszeni kurtki, a dodatkowo zwiększają ich bezpieczeństwo. Model dostępny jest w kolorze srebrnym oraz brązowym.

Składane słuchawki nauszne Maxell HP-700F są już dostępne w sprzedaży. Produkt objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym wyceniono na 79 zł.

Źródło: Maxell, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.