Maxell MXSP-SB3000 - kompaktowe kino domowe

Marek Cekaw
Maxell MXSP-SB3000 - kompaktowe kino domowe

Firma Maxell poinformowała, że na polskim rynku debiutuje nowy model kompaktowego zestawu kina domowego MXSP-SB3000, przeznaczony dla osób, które nie mają wygórowanych wymagań w tym zakresie oraz posiadają ograniczone fundusze.

0

MXSP-SB3000 to typowy soundbar o dość prostej stylistyce, który dzięki odpowiedniej konstrukcji może pełnić rolę podstawki pod nasz telewizor. Oczywiście pod warunkiem, że będzie to stosunkowo mały telewizor, nie zaś kilkudziesięciocalowe giganty, gdyż do takich ten skromny zestaw nie będzie pasował

Sounbar składa się z dwóch głośników szerokopasmowych oraz jednego głośnika basowego, zamkniętych w czarnej obudowie wykonanej z drewna. Głośniki frontowe dysponują mocą 30W każdy oraz nieco ograniczonym pasmem przenoszenia od 40 Hz do 20 kHz. Subwoofer natomiast ma moc 100 W i charakteryzuje się czystym i głębokim brzmieniem.

Urządzenie wspiera technologię SRS WOW 3D Audio, a producent wyposażył je w wygodny w obsłudze panel sterujący, przy pomocy którego zmienimy poziom głośności, wyciszmy dźwięk, a także włączymy tryb bluetooth pozwalający przesyłać muzykę bezpośrednio z urządzeń mobilnych. Sterowanie funkcjami soundbara może się odbywać również za pomocą pilota.

W MXSP-SB3000 nie brakuje także najpotrzebniejszych wejść. Producent zadbał o port USB, złącze 3.5mm, dwa złącza RCA oraz aż trzy wejścia HDMI, do których można podłączyć odtwarzacz Blu-ray lub konsolę do gier.

Urządzenie kosztuje 799 zł i jest objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.

 

Specyfikacja:

Liczba kanałów: 2+1

Subwoofer: 1x100W (Impedancja 12om)

Głośniki frontowe: 2x30W (Impedancja 6om)

Pasmo przenoszenia: 40Hz – 20kHz

Technologia: SRS WOW HD 3D Audio

Złącza analogowe: RCA, jack 3.5mm

Złącza cyfrowe: 4xHDMI, 1xOptyczne, 1xCoaxial

Łączność bezprzewodowa: Bluetooth 4.0

Kompatybilność: telewizory, odtwarzacze MP3/DVD/Blu-ray, konsole do gier, smartfony/tablety

Rozmiar obudowy: 82 x 939 x 390mm

Waga: 8kg

 

Soundbar 3000 1

Soundbar 3000 2

Soundbar 3000 3

Źródło: Planetpr.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.