McIntosh McAire - bezprzewodowy odtwarzacz muzyczny

Damian Jaroszewski
McIntosh McAire - bezprzewodowy odtwarzacz muzyczny

Mało znana w Polsce firma McIntosh zaprezentowała nowy, bezprzewodowy system muzyczny o nazwie McAire. Pozwala on na odtwarzanie muzyki z wykorzystaniem zainstalowanych złączy lub bezprzewodowo.

0

Urządzenie może się połączyć z domową siecią internetową. Sposoby na to są dwa – przewodowy, poprzez port Ethernet oraz bezprzewodowy, z wykorzystaniem modułu Wi-Fi 802.11b/g/n. W ten sposób muzykę można przesyłać bezpośrednio z komputera lub innego odtwarzacza, znajdującego się w sieci. Nie zabrakło także technologii AirPlay, która pozwala na strumieniowanie multimediów ze sprzętów Apple, czyli iPoda, iPada, czy też iPhone’a oraz PC-tów z zainstalowanym programem iTunes. To jednak nie jedyny sposób na odtwarzanie muzyki. Jeśli ktoś nie dysponuje nowszym sprzętem z systemami bezprzewodowymi, to zawsze może wykorzystać złącza USB, które jednocześnie ładuje dany gadżet lub analogowego RCA.

McIntosh McAire

McIntosh McAire

McIntosh McAire jest wyposażona w dwa, trójdrożne zestawy głośnikowe. Każdy z nich składa się głośników o średnicy – 0,75 cala (z tytanową kopułką), 2 cali (średniotonowe) i 4-calowych do dźwięków niskotonowych. Ich pasmo przenoszenia mieści się w zakresie od 25 Hz do 45 kHz. W zestawie ze sprzętem znajduje się pilot bezprzewodowy.

McIntosh McAire

McIntosh McAire

Cena odtwarzacza nie jest jeszcze znana. Warto wspomnieć, że ma on wymiary 20,3 x 49,2 x 43,2 cm i waży około 14 kg.

źródło: HiFi

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.