McIntosh pokazał dwa nowe przedwzmacniacze

Marek Cekaw
McIntosh pokazał dwa nowe przedwzmacniacze

Firma McIntosh to jeden z najbardziej znanych producentów sprzętu audio, którego urządzenia cenione są przez szczególnie wymagających słuchaczy. Producent właśnie zaprezentował dwa nowe modele przedwzmacniaczy opracowane dla analogowych oraz cyfrowych źródeł dźwięku.

0

Pierwszym z nowych produktów jest MP1100 przeznaczony do współpracy z wysokiej klasy gramofonami. Producent deklaruje, że wyposażył go w najbardziej zaawansowany przetwornik DAC w swej historii, a także dziewięć cyfrowych wejść. Składają się na nie trzy wejścia optyczne, trzy coaxialne oraz porty USB. Jest także wejście RS232 do zdalnego sterowania funkcjami oraz gniazdo słuchawkowe.

Zaletą przedwzmacniacza jest także możliwość digitalizacji płyt winylowych za pomocą 24-bitowego cyfrowego wyjścia, jak również pięć w pełni konfigurowalnych profili, pozwalających dopasować brzmienie muzyki do indywidualnych preferencji użytkownika.

mcintosh_mp1100

Model McIntosh D1100 przeznaczony jest z kolei do współpracy z cyfrowymi źródłami dźwięku. Tu również mamy do dyspozycji dziewięć wejść oraz wysokiej klasy obwody.

mcintosh_d1100

Model D1100 można będzie kupić jeszcze w tym miesiącu w cenie 8995 funtów. Natomiast na model MP1100 trzeba będzie poczekać do stycznia przyszłego roku, a jego cena wyniesie 9995 funtów.

Oba przedwzmacniacze zostaną pokazane na styczniowych targach CES 2017, gdzie producent ujawni ich dokładne szczegóły techniczne.

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.