Megacra UP-S9620 - tani soundbar do telewizora

Marek Cekaw
Megacra UP-S9620 - tani soundbar do telewizora

Firma Megacra zaprezentowała tani soundbar, który znacznie podniesie jakość dźwięku wydobywającego się z naszego telewizora. Model UP-S9620, zapewnia dźwięk w formacie 2.0 i wyposażony jest w 40 W przetworniki.

0

Głośniki montowane w nowych modelach telewizorów rzadko zapewniają dobrą jakość dźwięku, więc użytkownicy muszą szukać innych rozwiązań i najczęściej kupują soundbary. Jednym z najnowszych produktów jest Megacra UP-S9620.

Megacra1

Listwa dźwiękowa zapewnia dźwięk w formacie 2.0 i została zaprojektowana do niewielkich pomieszczeń. Wyposażono ją w cztery przetworniki o łącznej mocy 40W, wspierane przez dwa otwory bass reflex. Zestaw składa się z dwóch szerokopasmowych przetworników 3" o paśmie przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz oraz głośników wysokotonowych z kopułkami wykonanymi z naturalnego jedwabiu.

Megacra2

Głośnik ma także technologię DSP oraz Bluetooth 4.0, pozwalając podpiąć do niego urządzenia mobilne. Producent wyposażył go również w wejście optyczne, coaxialne, RCA oraz USB, umożliwiające podłączenie telewizora, tabletu lub komputera osobistego. Zaletą produktu jest również współpraca z uniwersalnymi pilotami Logitech Harmony.

Megacra UP-S9620 dostępna jest w cenie 100 dolarów.

Źródło: Digitaltrends.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.