Meters Cubed: głośniki dla minimalistów

Marek Cekaw
Meters Cubed: głośniki dla minimalistów

Firma Meters Music wprowadza do sprzedaży nowy zestaw głośnikowy skierowany do minimalistów. Produkt o nazwie Meters Cubed, jest trzyelementowym zestawem składającym się z dwóch głośników oraz miernika VU.

0

Meters Music, to przedsiębiorstwo znane przede wszystkim z produkcji niezłych słuchawek, cechujących się nowoczesną stylistyką. W swej ofercie ma jednak także inny sprzęt, a jednym z jej najnowszych produktów jest minimalistyczny zestaw głośnikowy Meters Cubed.

To bezprzewodowy zestaw audio, składający się z trzech elementów, w postaci niewielkich kostek o boku 90 mm. Dwa z nich to włośniki wyposażone w 2,5" przetworniki oraz wzmacniacz o mocy 10 W na kanał. Trzeci natomiast to centrum sterowania sprzętem, wyposażone w miernik VU. Znajduje się w nim moduł Bluetooth 4.0 umożliwiający podłączenie głośników do smartfona lub laptopa, a także gniazdo 3,5 mm.

Mimo dość prostej stylistyki, zestaw nie jest tani. Aby stać się właścicielem Meters Cubed, trzeba dysponować kwotą 200 funtów. Produkt oferowany jest w kolorze czarnym lub białym.

Meters Cubed1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.