Miele DGM 6800 - mikrofalówka z funkcją pary, do zabudowy

Adam Kwiatkowski
Miele DGM 6800 - mikrofalówka z funkcją pary, do zabudowy

Miele wprowadza do oferty wielofunkcyjne urządzenie do zabudowy, łączące zalety sprzętu do gotowania na parze oraz kuchenki mikrofalowej. 

0

Miele wprowadza sprzęt do zabudowy, który pomoże zaoszczędzić dużo miejsca i umożliwia przygotowywanie dietetycznych i smacznych posiłków. Gotowanie z uży­ciem pary cieszy się doskonałą opinią wśród lekarzy i dietetyków. Poświęcając podobną ilość czasu, co na gotowanie w wodzie, w kuchence parowej można przygotować posiłek z zachowaniem cennych mikroelementów i witamin. Dania przygotowane z użyciem pary zachowują swój naturalny wygląd i walory smakowe.

Zastosowana w DGM technologia generowania pary pozwala szybko i równomiernie rozprowadzić ją w całej komorze. Użytkownik szybko przygotuje kilkuskładnikowe danie, dzięki pojemnej komorze oraz funkcji automatycznego gotowania zestawu obiadowego. Inteligentny panel sterowania pozwala na wprowadzenie listy składników, a DGM określi temperaturę, czas oraz kolejność ich wkładania. Oprócz gotowania parowego nowa kuchenka Miele może również być użyta do blanszowania, sterylizowania i pasteryzacji. Jest również niezastąpiony przy delikatnym rozmrażaniu i podgrzewaniu potraw w optymalnych warunkach.20000118913

Uzupełnieniem kuchenki parowej jest możliwość korzystania z mikrofalówki. DGM 6800 pozwala na zmianę mocy mikrofal od 80W do 1000W. W kuchence można również podgrzewać, rozmrażać oraz utrzymywać potrawy w cieple. Dzięki automatyce podtrzymywania ciepła świeżo przygotowane potrawy zachowują swoją temperaturę do 15 minut po skończonym procesie przygotowania. Dodatkowo urządzenie oferuje takie funkcje jak Quick-MW z zaprogramowanymi mocami i czasem podgrzewania naszych ulubionych potraw. Posiada również niezwykle popularną funkcje Popcorn, która pozwala przygotować dowolnej wielkości paczkę jednym przyciskiem dzięki zapisanym w urządzeniu informacjom.

Urządzenie przeznaczone jest do niszy o wysokości 45 cm. jednak w duecie z szufladą Gourmet zapełni standardową niszę o wys. 60 cm. Występuje w eleganckim dotykowym panelu do sterowania – Mtouch. DGM 6800 posiada 40 litrów pojemności i cztery poziomy prowadnic. Pojemnik na wodę do gotowania parowego ma 1,5 litra pojemności.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.