Miele prezentuje odkurzacz S8 UniQ

Damian Jaroszewski
Miele prezentuje odkurzacz S8 UniQ

Miele S8 UniQ ma być odkurzaczem, który nie tylko pomoże w posprzątaniu domu, ale także będzie ładnie wyglądał. Producent twierdzi wręcz, że jego design przywodzi na myśl najwyżej klasy luksusowy... samochód.

0

Ciekawy wygląd ma być przede wszystkim gwarantowany przez oświetlenie LED. Zostało ono umieszczone w dwóch miejscach. Po pierwsze przy uchwycie Comfort do trzymania rury, dzięki czemu ma być być oświetlania właśnie odkurzana powierzchnia. Drugim miejscem jest podwozie urządzenia przez co odkurzacz nie tylko ma ładnie wyglądać, ale ma też być łatwiejszy w zaparkowaniu go w ciemnym miejscu, ponieważ światło będzie się wyłączać dopiero po 30 sekundach od rozłączenia Miele S8 UniQ. Design ma być uzupełniony przez obudowę w metalicznym, mahoniowym kolorze.
Producent zapewnia, że używanie sprzętu będzie bardzo komfortowe. Główna zasługa ma leżeć po stronie technologii Silence plus, która dba o cichą pracę silnika i systemu jezdnego DinamicDrive zintegrowanego z amortyzatorami koła. Poza tym Miele S8 UniQ ma wygodnie umieszczony przełącznik siły ssania oraz listwę ochronną z welwetowego materiału okalającego odkurzacz.
Producent nie podał jeszcze ceny Miele S8 UniQ.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.