Mighty - przenośny głośnik na plażę lub pod prysznic

Marek Cekaw
Mighty - przenośny głośnik na plażę lub pod prysznic

Lubicie słuchać muzyki podczas wylegiwania się na plaży, lub porannej kąpieli lub prysznica? Większość sprzętu niezbyt dobrze znosi wilgoć, ale nie Mighty, niewielki głośnik przenośny o sporej mocy.

0

Ten kompaktowy głośnik w rozmiarze 8,2 x 6,2 cm został zaprojektowany tak, by doskonale sobie radzić w miejscach gdzie jest dużo wody oaz pyłu. Dlatego posiada w pełni wodoszczelną obudowę, która pozwala mu spędzić do 30 minut na głębokości 1 metra (urządzenie unosi się na wodzie), a więc sprawia, że sprzęt idealnie nadaje się na plażę, lub też pod prysznic, umożliwiając słuchanie ulubionej muzyki.

Obudowa została także wyposażona w funkcjonalną przyssawkę, która pozwala podczepić głośnik do ściany, lub do tabletu, zmieniając go w ten sposób w wygodną podpórkę. W jej wnętrzu znajdziemy natomiast spory akumulator zapewniający maksymalnie do sześciu godzin pracy.

Mighty pojawi się w sprzedaży już wkrótce i będzie kosztował około 40 dolarów. Więcej informacji na temat tego niezwykłego malucha uzyskacie na jego oficjalnej witrynie.

mighty_portable_waterproof_1

mighty_portable_waterproof_2

mighty_portable_waterproof_3

Źródło: Indiegogo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.