Miniwieże stereo Samsunga z systemem karaoke

Marek Cekaw
Miniwieże stereo Samsunga z systemem karaoke

Koreański gigant rynku elektroniki użytkowej wprowadza na polski rynek dwa zupełnie nowe kompaktowych zestawów audio MX-H630 i MX-H730, dysponujących stosunkowo dużą mocą muzyczną oraz funkcją karaoke.

0

Oferta domowych zestawów stereo dostępnych na polskim rynku jest niezwykle bogata i zaspokaja potrzeby konsumentów o różnych wymaganiach oraz zasobności portfela. Najpopularniejsze są kompaktowe zestawy audio, czyli tzw. miniwieże, które nie zajmują wiele miejsca, oferując przy tym bardzo przyzwoitą jakość muzyki.

Na polskim rynku debiutują właśnie dwie nowe miniwieże Samsunga, modele MX-H630 i MX-H730, które spodobają się przede wszystkim miłośnikom wokalnych popisów w gronie przyjaciół i rodziny, gdyż zostały wyposażone w funkcję karaoke.

Oba produkty dysponują autorską technologią Samsung Crystal Amplifier Plus, której celem jest podwójne filtrowanie dźwięku, minimalizujące zniekształcenia oraz znacznie poprawiające jego jakość. Fanom mocnego brzmienia przypadnie natomiast do gustu technologia Giga Sound Power podbijająca poziom basów oraz dbająca o jakość tonów niskich i wysokich. Samsung nie zapomniał również o takich technologiach jak MP3 Enhancer, Virtual Sound, korektor, oraz o tunerze FM.

Zaletą obu systemów stereo jest także bezprzewodowa komunikacja z urządzeniami mobilnymi, realizowana za pośrednictwem technologii Bluetooth. W ten sposób możemy transmitować do zestawu muzykę znajdującą się w pamięci naszego smartfonu, tabletu lub laptopa. Ciekawostką jest także możliwość konwersji plików audio do formatu MP3 i zgrania ich następnie na pendrive'a. Na nośniki USB można również nagrywać audycje radiowe.

Jednakże najciekawszą z funkcji jest My Karaoke, która podniesie atrakcyjność każdej imprezy. Wystarczy tylko podłączyć do wieży mikrofon i możemy już urządzić w domu własną edycję Idola.

Wieże stereo MX-H630 oraz MX-H730 będą dostępne w sugerowanych cenach detalicznych:

MX-H730/EN     1,299 PLN

MX-H630/EN     799 PLN

 

mx_MX-H730-ZX_003_R-Perspective_black1

Źródło: Havasww.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.