Mio Cyclo 405: nawigacja GPS dla rowerzystów

Jakub Kornacki
Mio Cyclo 405: nawigacja GPS dla rowerzystów

Nawigacja Mio Cyclo 405 może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich rowerzystów. Produkt wyposażono w specjalny ekran, którego można używać w każdych warunkach.

0

Nawigacja GPS dla rowerzystów Mio Cyclo 405 została wyposażona w czytelny, 4-calowy ekran dotykowy. Urządzenie ma wytrzymałą, wodoodporną konstrukcję, która spełnia standardy IPX7. Model jest więc w pełni odporny na wodę; można używać go w każdych warunkach atmosferycznych. Oporowy ekran dotykowy sprawia, że można go obsługiwać w rękawiczkach. Na tylnej części obudowy znajduje się specjalny otwór na linkę zabezpieczającą, który może okazać się niezwykle przydatny podczas najbardziej ekstremalnych wypraw rowerowych.Cyclo 405-605 PL

Mio Cyclo 405 korzysta z wytrzymałego akumulatora. Producent zapewnia, że w pełni naładowana bateria umożliwi pracę urządzenia nawet przez 15 godzin. Nawigacja nawiązuje bezprzewodowe połączenie ze smartfonem użytkownika za pośrednictwem technologii Bluetooth w standardzie 4.0. Dzięki temu wszelkie powiadomienia przychodzące na telefon, będą widoczne na ekranie nowego komputera rowerowego Mio Cyclo 405.172813D-Cyclo405-BOX-lr(2)

Mio Cyclo 405 wyposażono w mapy 39 państw Europy, które zostały dostarczone przez stowarzyszenie Open Street Maps (OSM). Zakupując najnowszą wersję komputera rowerowego użytkownik zyskuje darmową, dożywotnią aktualizację danych mapowych. Mapy uwzględniają najważniejsze punkty dla rowerzystów, między innymi szlaki turystyczne, serwisy rowerowe, placówki służb ratunkowych i wiele innych obiektów.

Nawigacja GPS dla rowerzystów Mio Cyclo 405 jest dostępna w sprzedaży w cenie 1299 zł.

Źródło: Mio, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.