Mio MiVue 658 WIFI: dotykowy wideorejestrator z Wi-Fi

Jakub Kornacki
Mio MiVue 658 WIFI: dotykowy wideorejestrator z Wi-Fi

Firma Mio poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży nowej serii wideorejestratorów samochodowych. Mio MiVue 658 WIFI jest pierwszym produktem reprezentującym tą grupę urządzeń. Model charakteryzuje się wykorzystaniem dotykowego wyświetlacza oraz modułu łączności bezprzewodowej Wi-Fi.

0

Mio MiVue 658 WIFI wyposażono w 4-megapikselową matrycę obrazu, a także zaawansowany układ Ambarella A7LA, który wyznacza najwyższe standardy technologiczne i jest wykorzystywany przez najbardziej zaawansowane kamery na rynku. To w połączeniu z soczewką F1.8 i sześciowarstwowym szklanym obiektywem z filtrem IR stwarza możliwość rejestrowania wysokiej jakości obrazu w wysokiej rozdzielczości, bez względu na aktualnie panujące warunki oświetleniowe.658wifi_lensviewKąt widzenia obiektywu wynosi 150 stopni. Pozwala to zarejestrować duży kadr przed samochodem. Obraz może być rejestrowany w rozdzielczości Extreme HD 1296p z prędkością 30 klatek na sekundę, HD 720p z prędkością 60 klatek na sekundę lub Full HD z prędkością 30/45 klatek na sekundę. W modelu zastosowano moduł sieciowy, który znacznie rozszerza funkcjonalność urządzenia. Mio MiVue 658 WIFI może współpracować z wybranymi urządzeniami bez konieczności używania zbędnego okablowania. 658touchwifi_attached

Mio MiVue 658 WIFI wykorzystuje 2,7-calowy ekran dotykowy, który jest prosty w obsłudze. Oprócz tego w kamerze samochodowej można znaleźć moduł GPS, który precyzyjnie podaje aktualną prędkość oraz położenie samochodu. Dane mapowe są zintegrowane z bazą fotoradarów, dzięki czemu kierowca będzie informowany o zbliżającym się punkcie kontroli szybkości. 

Kamerę samochodową Mio MiVue 658 WIFI można znaleźć już na sklepowych półkach. Jej cena wynosi 899 zł.

Źródło: Mio, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.