Mio MiVue C320: wideorejestrator w promocyjnej cenie

Jakub Kornacki
Mio MiVue C320: wideorejestrator w promocyjnej cenie

Marka Mio przygotowała atrakcyjną ofertę promocyjną z okazji majówkowych wyjazdów. Profesjonalny wideorejestrator samochodowy Mio MiVue C320 można nabyć w promocyjnej cenie 299 zł.

0

Mio MiVue C320 pozwala rejestrować wysokiej jakości obraz o rozdzielczości Full HD 1080p z prędkością 30 klatek na sekundę. Urządzenie zostało wyposażone w jasny obiektyw z czterema szklanymi soczewkami o szerokim kącie widzenia 130o. Producent zastosował przesłonę o wartości F2.0, dzięki czemu rejestrowany obraz charakteryzuje się ogromną ilością szczegółów. 

Kamera posiada ciekawą funkcję, która automatycznie zapisze obraz w chwili wystąpienia jakiegokolwiek zdarzenia drogowego. Materiał rejestrowany jest na karcie SD. Urządzenie wyróżnia się niewielką konstrukcją i w żadnym stopniu nie będzie ograniczało pola widoczności kierowcy. W Mio MiVue C320 zastosowano 2-calowy ekran, który wyświetla obraz w formacie 4:3. c320 1

Mamy doskonały moment na zakup sprzętu – przekonuje Marcin Gutkiewicz, CEE Marketing Manager MiTAC Europe. Przymocowany do szyby samochodu wideorejestrator hamuje brawurowe zapędy innych użytkowników dróg oraz daje kierowcom poczucie bezpieczeństwa i pewność, że gdy już dojdzie do wypadku, ten naoczny świadek nigdy nie zawiedzie. Takie nagranie stanowi bezcenny dowód i pozwala uniknąć problemów w przypadku kolizji i innych nieprzyjemnych zdarzeń drogowych, rozwiązując wszelkie kwestie sporne - dodaje.

Wideorejestratory samochodowe Mio znajdziesz tutaj.

Źródło: Mio, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.