Mio MiVue C320: zaawansowana kamera samochodowa

Jakub Kornacki
Mio MiVue C320: zaawansowana kamera samochodowa

Z roku na rok wideorejestratory samochodowe stają się coraz bardziej popularne. Mio MiVue C320 jest najnowszym modelem, który wykorzystuje szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych i jest w stanie zapewnić najlepszej jakości nagrania.

0

Niewielkich rozmiarów kompaktowa kamera samochodowa Mio MiVue C320 jest w stanie rejestrować materiał o wysokiej rozdzielczości Full HD 1920x1080 pikseli z prędkością 30 klatek na sekundę. Model został wyposażony w szeroki kąt widzenia 130o, a także cztery szklane soczewki. Zastosowanie jasnej przesłony F2.0 pozwala na to, aby do obiektywu wpadała większa ilość światła, dzięki czemu zapisany obraz charakteryzuje się dużą jasnością oraz szczegółowością.

cl1

Wysoką jakość zarejestrowanych materiałów gwarantuje kompresja plików w formacie .MOV (H.264). Kamera jest w stanie zabezpieczyć nagranie zarówno przed jakimkolwiek zdarzeniem drogowym, a także bezpośrednio po nim. Niewielka konstrukcja z ekranem o wielkości 2'' w żadnym stopniu nie będzie ograniczała widoczności kierowcy.

cl

 Zarówno obudowa, jak i ekran kamery samochodowej zostały wykonane z wysokiej jakości materiału, który jest odporny na niewielkie uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie 3-osiowego sensora przeciążeń (G-Sensor) wiąże się z możliwością zapisu dobrej jakości materiału podczas wszelkich utrudnień. Model wyposażono w moduł GPS, który jest w stanie precyzyjnie określić lokalizację samochodu.

Źródło: Mio, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.