Mio Spirit 2015: nowa seria nawigacji samochodowych

Jakub Kornacki
Mio Spirit 2015: nowa seria nawigacji samochodowych

Firma Mio poinformowała o wprowadzeniu na polski rynek najnowszej serii nawigacji samochodowych. W skład linii Mio Spirit 2015 wchodzą wydajne urządzenia o przekątnej 4,3” oraz 5”, które charakteryzuje łatwość obsługi oraz szeroka funkcjonalność.

0

Podczas produkcji nowych urządzeń Mio Spirit 2015 inżynierowie położyli szczególny nacisk na podniesienie szybkości działania oraz zwiększenie mocy obliczeniowej. Wszystkie urządzenia korzystają z innowacyjnego procesora MStar MSB2531, który jest taktowany zegarem 800MHz. Dwukrotne zwiększenie mocy obliczeniowej wiąże się z szybszym działaniem systemu nawigacyjnego. Zmiana platformy systemowej na Phoenix 1.8 gwarantuje zwiększenie wydajności oraz efektywne wytyczanie jak najlepszej drogi do celu. W nowej serii zastosowano również nowy akumulator o pojemności 950 mAh, czyli o pojemności 30% większej niż te, które występowały w poprzednich modelach nawigacji.spirit_5inch_angled_junction_pl_copyO mapy do wszystkich nawigacji Mio Spirit 2015 zadbała firma Tele Atlas, która specjalizuje się w dostarczaniu cyfrowych map nawigacyjnych od 1984 roku. Marka jest jednym z największych na świecie dostawców tego typu danych. W nowej seii urządzeń Mio użytkownik ma zagwarantowaną możliwość bezterminowej i darmowej aktualizacji map Polski i Europy, którymi będzie zajmował się holenderski producent. Funkcjonalne urządzenia wykorzystuję wiele zaawansowanych rozwiązań. Przykładem jest usługa TMC, która umożliwia wyznaczenie najszybszej drogi do celu z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej, takiej jak wypadki czy zatory drogowe.

Nawigacje samochodowe Mio Spirit 2015 są już dostępne w sprzedaży. Ich ceny rozpoczynają się od 299 zł (modele 4,3-calowe) oraz od 599 zł (modele 5-calowe).

Źródło: Mio, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.