Mio Spirit 2016: seria urządzeń nawigacyjnych

Jakub Kornacki
Mio Spirit 2016: seria urządzeń nawigacyjnych

Firma Mio poinformowała o wprowadzeniu systemów nawigacyjnych z linii Mio Spirit 2016. Urządzenia wykorzystują przede wszystkim większy, 6,2-calowy ekran, a także oferują dożywotnią aktualizację map oraz bazy fotoradarów.

0

Seria urządzeń nawigacyjnych Mio Spirit 2016 jest już piątą generacją zaawansowanych technologicznie urządzeń. Podczas produkcji nowych systemów korzystano przede wszystkim ze starszych, jednakże ulepszonych rozwiązań, które do tej pory precyzyjnie i błyskawicznie informowały użytkowników o aktualnym ruchu drogowym. Udoskonalono wygląd nawigacji, dzięki czemu nadano jej elegancji i nowoczesności. 

Nowe urządzenia nawigacyjne wykorzystują duży i czytelny, 6,2-calowy ekran. Konstrukcja i rozmiary nawigacji nie są wcale takie duże i ważą zaledwie 275 gram. Systemy w żadnym stopniu nie ograniczają widoczności kierowcy. Elegancki i nowoczesny wygląd skutecznie wygrywa z konkurencją. W skład najnowszej serii urządzeń nawigacyjnych Mio Spirit 2016 wchodzą trzy modele: Mio Spirit 8500 LM, Mio Spirit 8670 LM i Mio Spirit 8670 LM Truck.

Wszystkie nowe urządzenia nawigacyjne zostały wyposażone w 44 mapy krajów Europy, które zostały dostarczone przez holenderską firmę TeleAtlas. Nawigacje oferują dożywotnią, darmową aktualizację danych mapowych, co znacznie wpływa na obniżenie kosztów związanych z eksploatacją urządzeń. Oprócz tego kierowcy z pewnością docenią darmową aktualizację bazy fotoradarów. Modele wykorzystują wiele innych, równie funkcjonalnych rozwiązań, takich jak np. asystent pasa ruchu czy informowania o aktualnym utrudnieniu na danych drogach.

Źródło: Mio, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.