Mio zaprasza na Warsaw Moto Show 2016

Jakub Kornacki
Mio zaprasza na Warsaw Moto Show 2016

18 listopada rozpocznie się największa impreza motoryzacyjna w naszym kraju - Warsaw Moto Show 2016. Targi zgromadza największe firmy ze świata moto, które będą prezentowały swoje najnowocześniejsze rozwiązania w tej branży.

0

Przestrzeń tegorocznej, drugiej już edycji targów Warsaw Moto Show zostanie podzielona na trzy strefy: wystawę nowych samochodów, wystawę oldtimerów oraz motorsport. Swoje stanowisko w strefie motorsport zapowiedziała firma Mio. Co ciekawego ma do zaoferowania firma wszystkim odwiedzającym?

Marka Mio zaprezentuje przede wszystkim premierowe produkty, czyli nowe urządzenie z serii Combo, które jest połączeniem nawigacji samochodowej z wideorejestratorem. Wszyscy zgromadzeni przy stoisku będą mieli okazję zadawać wszelkie pytania specjalistom oraz fachowcom z firmy Mio. Oprócz tego będzie istniała możliwość zapoznania się z produktami aktualnej gamy urządzeń Mio dla kierowców. 

Zaproszenie_Mio_Moto_Show_2016

Dla wszystkich uczestników targów została przygotowania atrakcyjna oferta promocyjna, w ramach której zakup nawigacji Mio Spirit 7500 i wideorejestratora MiVue 508 na stronie x-com.pl będzie obniżony o znaczną sumę. Organizatorzy zapowiedzieli również konkurs, w którym do wygrania będą wideorejestratory jazdy Mio MiVue C330.

Targi Moto show 2016 odbędą się w dniach 18-20 listopada w centrum Centrum Ptak Warsaw Expo znajdującego się w Nadarzynie pod Warszawą.

Źródło: Mio, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.