Mio zaprasza na Warsaw Moto Show 2017

Jakub Kornacki
Mio zaprasza na Warsaw Moto Show 2017

Już niebawem rozpocznie się trzecia edycja targów motoryzacyjnych Warsaw Moto Show. Udział w tym wydarzeniu zapowiedziała firma Mio, która zaprezentuje swoje najnowocześniejsze produkty i rozwiązania technologiczne.

0

Targi Warsaw Moto Show to świetna impreza dla wszystkich fanów motoryzacji. Tegoroczna, trzecia już edycja tego wielkiego wydarzenia odbędzie się w dniach 27-29 października w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Podczas imprezy zaprezentują się czołowe światowe marki, będzie można zobaczyć wiele samochodów, a także spotkać znane osobowości. Organizatorzy zapowiadają moc atrakcji.

Udział w wydarzeniu zapowiedziała firma Mio. Producent zapowiedział premierę najnowszych kamer samochodowych z serii MiVue: 751, 752, które oferują między innymi rejestrowanie obrazu w jakości 2.5K. Dodatkowo światło dzienne ujrzy flagowy, budżetowy model 733 z funkcją Wi-Fi. Wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z aktualną, dosyć obszerną ofertą produktową chińskiej marki.

Szykujemy również specjalną niespodziankę od Mio, która z pewnością wprawi w zachwyt niejednego fana nowych technologii w motoryzacji, ale na razie pozostanie ona naszą słodką tajemnicą – powiedział Marcin Gutkiewicz, Marketing Manager CEE, MiTAC Europe.

Szeroką ofertę wideorejestratorów samochodowych marki Mio znajdziesz tutaj.

Źródło: Mio, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.