Model One Digital: cyfrowe radio od Tivoli Audio

Marek Cekaw
Model One Digital: cyfrowe radio od Tivoli Audio

Już wkrótce analogowe radio będzie należeć do przeszłości, gdyż nadawcy przestawią się na cyfrowy format. A to oznacza konieczność wymiany posiadanego sprzętu, więc już teraz warto rozejrzeć się za urządzeniem, które pozwoli nam odbierać cyfrowe rozgłośnie.

0

Jednym z najnowszych urządzeń tego typu jest Model One Digital firmy Tivoli Audio. To kompaktowych rozmiarów odbiornik wyposażony w Bluetooth i WiFi, który ma wbudowane radio FM oraz DAB. Dodatkowo wspiera internetowe rozgłośnie radiowe oraz obsługuje muzyczne serwisy takie jak Tidal, Spotify Connect oraz Deezer.

Urządzenie wyposażono w wygodne sterowanie funkcjami, realizowane przy pomocy aluminiowego pokrętła, które wspólnie z ekranem LCD umożliwia dokonywanie wyboru stacji, utworów, a także sterowanie odtwarzaniem muzyki.

Produkt posiada także wbudowaną funkcję multiroom, więc można go sparować z głośnikami Tivoli Audio i słuchać ulubionych rozgłośni radiowych w różnych pomieszczeniach naszego domu.

Model One Digital dostępny jest wersji białej, czarnej oraz wykończonej orzechowym drewnem. Produkt kosztuje 280 funtów.

Tivoli Audio1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.