Monitor snu Withings Aura współpracuje z Nestem

Marek Cekaw
Monitor snu Withings Aura współpracuje z Nestem

Firma Withings wzbogaca swój produkt Aura o współpracę z termostatem Nest. Dzięki temu sensor snu będzie w stanie określić, czy nie jest nam przypadkiem za gorąco i odpowiednio dopasować temperaturę w pomieszczeniu, wpływając tym samym na komfort naszego wypoczynku.

0

Podczas styczniowych targów CES w Las Vegas, firma Withings zaprezentowała swój najnowszy produkt, jakim jest Aura. Jest to technologia opracowana w celu polepszenia jakości naszego snu, która wykorzystując odpowiednie rozwiązania technologiczne pomaga nam się lepiej odprężyć, co skutkuje bardziej efektywnym wypoczynkiem.

Kosztujące 300 dolarów urządzenie składa się z dwóch elementów, mianowicie maty wyposażonej w czujniki ruchu wkładanej pod materac, a także lampy LED, która przy pomocy łagodnego światła o odpowiednio dobranej długości fali, pomaga się zrelaksować.

Teraz Aura zyskała nową funkcjonalność, gdyż producent wyposażył swe urządzenie we wsparcie dla termostatu Nest. Dzięki temu rozwiązaniu, w naszej sypialni automatycznie ustawiana jest idealna temperatura do spania, a więc od 19 do 20 stopni Celsjusza. Natomiast gdy zbliża się pora wstawania, urządzenie powróci do wcześniejszych ustawień.

Niestety zapewnienie sobie optymalnych warunków snu kosztuje, gdyż aby stać się posiadaczem Aury oraz Nesta, należy zapłacić około 550 dolarów.

aura 1

Źródło: Engadget.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.