Moon 390: strumieniowy odtwarzacz z dodatkowymi funkcjami

Marek Cekaw
Moon 390: strumieniowy odtwarzacz z dodatkowymi funkcjami

Firma Moon wprowadza na rynek nowy sieciowy odtwarzacz z dodatkowymi funkcjami. Produkt o nazwie Moon 390, łączy w sobie funkcje przedwzmacniacza oraz przetwornika DAC, oferując odtwarzanie muzyki z cyfrowych i analogowych źródeł.

0

Moon 390 to produkt bardzo dobrze wyposażony, który zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Kosztujące 4750 funtów urządzenie, oprócz sieciowego odtwarzacza dysponuje bowiem przetwornikiem DAC, przedwzmaniaczem, wzmacniaczem słuchawkowym oraz monofonicznym gniazdem przeznaczonym do połączenia gramofonu.

Produkt nie posiada jednak własnego wzmacniacza, więc do pełnego wykorzystania sprzętu, należy go podłączyć do zewnętrznego wzmacniacza lub pary aktywnych głośników. To jednak mała niedogodność, zważywszy na oferowane możliwości. Dzięki obecności modułu streamującego MiND 2 oraz ESS DAC Pro, urządzenie może odtwarzać pliki w wielu formatach, w tym także DSD256, PCM do 32-bitów/384 kHz oraz MQA. Wspiera także streaming muzyki w jakości CD z serwisów Tidal Master, Qobuz Sublime+ oraz Deezer Ho-Fi, zaś aptX Bluetooth, pozwala odtwarzać muzykę z urządzeń przenośnych.

Moon 390 pojawi się w sprzedaży już niebawem i będzie dostępny w wersji czarnej, srebrnej lub dwukolorowej. Cena urządzenia, to jak wspomniałem 4750 funtów.

moon

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.