Moto pulse i Moto surround: nowe słuchawki od Motoroli

Marek Cekaw
Moto pulse i Moto surround: nowe słuchawki od Motoroli

W tym tygodniu koncern Motorola zaprezentował kilka nowych produktów. Oprócz nowych smartfonów, firma pokazała również dwa nowe modele słuchawek Moto pulse i Moto surround, które zaprojektowano przede wszystkim do współpracy z telefonami.

0

Pierwszym z nowych modeli jest Moto Puls. Są to bezprzewodowe słuchawki zamknięte, wyposażone w 40 mm przetworniki umieszczone w nausznikach oklejonych miękką pianką, która znajduje się również na pałąku utrzymującym je na głowie. Produkt utrzymano w białej tonacji kolorystycznej, zaś wbudowana bateria zapewnia do 18 godzin pracy na jednym ładowaniu, więc doskonale nadają się do podróżowania. Ich cena wynosi 59,99 dolarów.

Moto surround to z kolei model przeznaczony dla miłośników aktywności fizycznej. Słuchawki są odporne na pot i wodę, mają niewielką masę i dysponują opaską mocowaną na szyi. Tam też znajduje się cała elektronika odpowiadająca za ich pracę. Ten model jest odrobinę droższy i kosztuje 69,99 dolarów.

Oba modele współpracują z aplikacją na platformę iOS, która umożliwia nie tylko wygodne ich parowanie ze smartfonem, ale też prezentuje wskaźnik baterii, jak również pozwala je zlokalizować przy pomocy funkcji Find my iPhone, gdyby gdzieś się zapodziały.

moto1

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.