Moveski F176: bezprzewodowy głośnik z ładowarką do smartfonów

Marek Cekaw
Moveski F176: bezprzewodowy głośnik z ładowarką do smartfonów

Bezprzewodowy głośnik zwykle wykorzystywany jest do odtwarzana muzyki ze smartfonów. Producenci coraz częściej wyposażają je więc w funkcje pozwalające ładować urządzenia przenośne. Taką też możliwość oferuje Moveski F176.

0

Głośniki bezprzewodowe coraz częściej nie ograniczają się tylko do odtwarzania muzyki ulubionych artystów, transmitowanej z naszych urządzeń przenośnych. Wiele z nich oferuje dodatkowe funkcje, które znacznie podnoszą ich atrakcyjność, a część z nich związana jest właśnie ze smartfonami.

Moveski F176 1

Takie możliwości ma również głośnik Moveski F176. Produkt o niepozornym wyglądzie jest bezprzewodowym głośnikiem wzbogaconym o indukcyjną ładowarkę służącą do bezprzewodowego ładowania smartfonów. Wyposażono go w dwa przetworniki o mocy 2 x 10 W, które pracują w paśmie przenoszenia 100 Hz - 20 kHz. Sprzęt dysponuje także technologią Bluetooth 4.1 umożliwiającą streaming muzyki, ale ma również wejście AUX pozwalające podpiąć innego źródło dźwięku, np. komputer, telewizor lub odtwarzacz MP3.

Moveski F176 2

Jego największym atutem jest jednak bezprzewodowa ładowarka smartfonów kompatybilnych ze standardem Qi. Wystarczy tylko położyć telefon na górnej części obudowy, a wówczas automatycznie rozpocznie się ładowanie jego baterii.

Moveski F176 dostępny jest w cenie 69 dolarów.

Źródło: Amazon.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.