Multimedialny odtwarzacz sieciowy Egreat A1 QUAD

Jakub Kornacki
Multimedialny odtwarzacz sieciowy Egreat A1 QUAD

Egreat A1 QUAD jest najnowszym odtwarzaczem sieciowym w ofercie producenta. Urządzenie zostało wyposażone w szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych, dzięki którym istnieje możliwość odtwarzania wielu plików multimedialnych.

0

Najnowszy odtwarzacz multimedialny Egreat A1 QUAD działa w oparciu o system operacyjny Android 4.4. Sercem urządzenia jest wydajny, czterordzeniowy układ Allwinner A31S, który współpracuje z zaawansowanym procesorem graficznym PowerVR SGX544MP2. Producent zastosował 1 GB wbudowanej pamięci RAM, a także 8 GB pamięci flash przeznaczonej na potrzeby użytkownika. Model wyposażono w dwa porty USB, port Ethernet, a także wbudowany moduł łączności bezprzewodowej Wi-Fi. Interfejs urządzenia jest prosty i przejrzysty. Instalacja oraz konfiguracja nie powinna sprawić nikomu żadnego problemu.ri1

Urządzenie jest w stanie odtwarzać najbardziej zaawansowane pliki multimedialne w formatach 4K, 3D, BR-ISO oraz foldery BDMV z uproszczoną nawigacją. Model jest w stanie zakodować najbardziej rozbudowane systemy dźwięku przestrzennego Dolby i DTS. W zestawie wraz z Egreat A1 QUAD znajduje się pilot bezprzewodowy, który może pracować w wygodnym dla użytkownika trybie AirMouse (jego działanie polega na poruszaniu się po ekranie telewizora za pomocą kursora standardowej myszki do komputera). Producent zainstalował aplikację XBMC. Użytkownik ma również dostęp do sklepu Google Play. 

Najnowszy sieciowy odtwarzacz multimedialny Egreat A1 QUAD pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, a jego cena będzie wynosiła 399 zł.

Źródło: Egreat, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.