Multimedialny system głośników Bose Companion 2 Series III

Jakub Kornacki
Multimedialny system głośników Bose Companion 2 Series III

Na rynku pojawił się nowy multimedialny system głośników Bose Companion 2 Series III. Niewielkie głośniki serii Companion 2 z łatwością pomieszczą się na każdym biurku, a dodatkowo mają oferować realistyczny dźwięk pozbawiony najmniejszych zniekształceń.

0

Bose Companion 2 Series III jest wyposażony w opatentowane algorytmy cyfrowego przetwarzania sygnałów, dzięki użytkownicy powinni obierać wyraźny, naturalny dźwięk bez względu na poziom głośności. Technologia Bose TrueSpace oferuje dwukanałową scenę dźwiękową, która została stworzona z myślą o słuchaniu muzyki podczas pracy przy komputerze.

Bose Companion 2 Series III

Nowy multimedialny system Bose Companion 2 Series III jest prosty w konfiguracji oraz użytkowaniu. Z tyłu głośnika znajdują się dwa wejścia audio. Regulator głośności znajduje się na frontowej stronie produktu. Konstrukcja urządzenia typu ported umożliwia korzystanie z dostępnego zakresu częstotliwości. Dobrze odtwarzane są zarówno dźwięki instrumentów, jak i wokal oraz inne efekty specjalne.

Bose Companion 2 Series III

Multimedialny system głośników Bose Companion 2 Series III jest już dostępny w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych: białej oraz czarnej. Sugerowana cena detaliczna nowego urządzenia wynosi 449 zł.

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl, Bose.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.