Music Meters OV-1B - słuchawki z miernikiem VU

Marek Cekaw
Music Meters OV-1B - słuchawki z miernikiem VU

Firma Music Meters planuje wprowadzić na rynek nowe bezprzewodowe słuchawki z technologią redukcji szumów. Model OV-1B, wyposażony jest dodatkowo w miernik poziomu dźwięku.

0

Brytyjska marka Meters Music ma spore doświadczenie w produkcji wysokiej klasy sprzętu audio. W końcu jest to firma założona przez specjalistów z Ashdown Engineering, która zajmuje się budową profesjonalnych wzmacniaczy scenicznych.

Ostatnio firma coraz lepiej radzi sobie na rynku konsumenckiego sprzętu audio i właśnie zaprezentowała nowy model bezprzewodowych słuchawek OV-1B. Produkt wyposażono w system redukcji hałasu, a także technologię Bluetooth aptX, która umożliwia bezprzewodową transmisję muzyki o jakości wyższej niż CD.

Producent wyposażył je także w dotykowe przyciski umieszczone w prawym nauszniku, które pozwalają kontrolować odtwarzanie muzyki oraz odbierać połączenia telefoniczne. Ciekawym elementem jest także miernik poziomu dźwięku (VU), wbudowany w jeden z nauszników, który jest już niemalże tradycyjnym elementem wyposażenia sprzętu audio tego producenta.

Słuchawki OV-1B są modelem bezprzewodowym, a więc zasila je bateria, która według producenta wystarczy na osiem godzin słuchania muzyki oraz 16 godzin w trybie czuwania. Sprzęt możemy też połączyć ze źródłem dźwięku za pomocą standardowego przewodu z wtyczką 3,5 mm. Kabel z pozłacaną końcówką dostaniemy w komplecie ze słuchawkami.

Produkt będzie dostępny w sprzedaży od listopada w cenie 330 funtów. Słuchawki mają być oferowane w kolorach czarnym, brązowym oraz różowego złota.

Music Meters1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.