Muzyczny budzik JBL OnBeat aWake

Jakub Kornacki
Muzyczny budzik JBL OnBeat aWake

JBL OnBeat aWake to najnowszy budzik, który jednocześnie służy jako stacja dokująca dla iPada oraz innych urządzeń firmy Apple.

1

Innowacyjne urządzenie zostało wyposażone w parę szerokopasmowych głośników, z których każdy ma moc 6,5 W. Aplikacja JBL AmpUp umożliwia wybór muzyki, przy której najlepiej się obudzić. Ta darmowa aplikacja zapewnia również dostęp do aktualnych informacji pogodowych oraz stwarza również możliwość korzystania z kalendarza. Ekran zadokowanego urządzenia pełni rolę wyświetlacza wszelkich informacji i komunikatów.

JBL OnBeat aWake

JBL OnBeat aWake wyposażono w technologię bezprzewodowej łączności Bluetooth. Wykorzystanie technologii HARMAN TrueStream, dzięki której bezprzewodowe połączenie jest w dobrej jakości. Ten niewielkich rozmiarów, przenośny sprzęt audio bardzo dobrze sprawuje się w roli mobilnego odtwarzacza muzyki. Istnieje również podłączenie dowolnego urządzenia za pośrednictwem wejścia AUX mini-jack 3,5 mm.

JBL OnBeat aWake

Producent zapewnia, że czyste, rzeczywiste odtwarzanie plików muzycznych jest możliwe w paśmie przenoszenia, które mieści się w granicach od 75 Hz do 20 000 Hz. Technologia JBL Slipstream odpowiada za głębokie, potężne basy.

Muzyczny budzik JBL OnBeat aWake jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 669 zł.

Źródło: informacja prasowa, JBL, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

mayak100

Chciałem tylko zauważyć, że Apple nie produkuje już urządzeń z tym złączem (30 pin). Na przejściówce iphone, nie mówiąc już o ipadzie, się nie utrzyma. JBL pozbywa się staroci ? Jutro przeczytamy o fantastycznym magnetowidzie, albo walkmanie

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.