MyKronoz ZeFit: smartband jako osobisty trener

Jakub Kornacki
MyKronoz ZeFit: smartband jako osobisty trener

Wiele osób chciałoby zmienić coś w swoim stylu życia, jednakże trudno im się na to zdecydować. Z pomocą przychodzi funkcjonalny zegarek inteligentny MyKronoz ZeFit, który będzie oddziaływał na aktywność fizyczną użytkownika jak prawdziwy trener.

0

MyKronoz ZeFit komunikuje się ze smartfonami za sprawą modułu łączności bezprzewodowej Bluetooth w wersji 4.0. 25-gramowe urządzenie zostało wyposażone w wydajny akumulator litowo-polimerowy o pojemności 60 mAh. Producent szacuje, że żywotnośc inteligentnego zegarka na pełnej baterii wynosi 3-4 dni. Pełny czas ładowania akumulatora wynosi dwie godziny. Wszelkie powiadomienia wyświetlane są na ekranie OLED. Model jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak śnieg, deszcz, jak i na pot czy piach.tf1Urządzenie wyposażono w wiele funkcjonalnych rozwiązań. Oprócz standardowego pomiaru czasu zegarek zliczy ilość kroków przebytych w ciągu dnia, poinformuje go o statystykach swoich poczynań fizycznych, zmierzy długość oraz jakość snu, zmierzy odległość, spalone kalorie. Jeśli użytkownik nagle przerwie połączenie telefoniczne (wykroczy poza zasięg działania technologii Bluetooth), automatycznie włączy się alarm. Jest to przydatne rozwiązanie podczas próby kradzieży czy w sytuacji zagubienia (lub zapomnienia) telefonu.tf

Funkcja Goal została zaprojektowana z myślą o wszystkich osobach, które chciałyby być motywowane do treningu. Przy jej użyciu użytkownik każdego dnia może ustalać sobie nowe cele treningowe. Zegarek prezentuje się stylowo i nowocześnie. Jest dostępny w dużej ilości kolorów, tak aby każdy wybrał taki, który najbardziej mu odpowiada.

Smartband MyKronoz ZeFit jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 199 zł.

Źródło: MyKronoz, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.