Mystic Smeg: lodówka z horoskopem

Marek Cekaw
Mystic Smeg: lodówka z horoskopem

Jeśli ezoteryka rządzi Waszym życiem i nie potraficie rozpocząć dnia od przeczytania przynajmniej kilku horoskopów informujących czego możecie się spodziewać, to niewątpliwe przyda się Wam Mystic Smeg. Jest to bowiem lodówka, która codziennie dostarcza świeży horoskop.

0

Lodówka została stworzona przez włoską firmę Smeg, która znana jest z kuchennego sprzętu tworzonego dla miłośników stylu retro i powstała we współpracy z Mystic Meg, legendarną astrolog znaną w latach 90-tych ubiegłego stulecia.

lodowka1

Sama lodówka o wymiarach 59,5 cx 190 x 68,5 cm, to oczywiście model całkowicie standardowy, który przypomina swym wyglądem sprzęt kuchenny produkowany kilkadziesiąt lat temu.

Najciekawszym jej elementem jest natomiast duży dotykowy ekran wbudowany w drzwi chłodziarki. Nie służy on jednak wyłącznie do sterowania funkcjami urządzenia, aczkolwiek prezentuje odczyt temperatury z wnętrza lodówki, lecz każdego dnia dostarcza świeży horoskop opracowany dla każdego znaku zodiaku.

lodowka2

Panel pozwala stworzyć profile dla maksymalnie ośmiu członków rodziny i każdy z nich będzie miał codziennie przygotowany swój własny horoskop.

Mystic Smeg nie jest sprzętem, który może kupić przeciętny Kowalski, gdyż jego cenę ustalono na poziomie 5000 funtów, czyli niemal 28 tysięcy złotych.

Źródło: Firebox.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.