NAD C 268: stereofoniczny wzmacniacz mocy

Jakub Kornacki
NAD C 268: stereofoniczny wzmacniacz mocy

Najnowszy stereofoniczny wzmacniacz mocy NAD C 268 jest w stanie dostarczyć 80 W mocy na każdy kanał. Urządzenie wykorzystuje specjalnie opracowaną wersję stopnia wyjściowego Hypex UcD. Model może współpracować z różnymi urządzeniami.

0

NAD C 268 został przystosowany do pracy w różnych konfiguracjach. Produkt może być bowiem wykorzystany w tradycyjnym zestawieniu wraz z przedwzmacniaczem, zasilać kolumny głośnikowe w układzie bi-amping lub pracować jako wzmacniacz slave. Producent zwraca również uwagę na możliwość zmostkowania, przetwarzając wyjściową moc 80 W x 2 w potężne 300 W.NAD C 268 Front

NAD C 268 wyróżnia się liniową charakterystyką w szerokim zakresie paśmie przenoszenia. To ogromny postęp w porównaniu do poprzednich modeli. Zasilanie nowego urządzenia zapewnia praktycznie 200 W ciągłej mocy. Aby w pełni odwzorować dynamikę dźwięku, nowe urządzenie jest w stanie w ułamku sekundy wygenerować ponad 500 W.

W NAD C 268 zastosowano innowacyjny asymetryczny układ PowerDrive, którego głównym zadaniem jest pełne wykorzystywanie każdej porcji energii, aby precyzyjnie odwzorowywać wszelkie szczegóły muzyczne bez zniekształceń i kompresji. NAD C 268 Rear

W NAD C 268 zastosowano wiele różnych zbalansowanych wejść, dzięki którym produkt ten może współpracować z różnymi urządzeniami zewnętrznymi. Model bardzo dobrze sprawdzi się w profesjonalnym studiu bądź też w połączeniu z high-endowymi przedwzmacniaczami i procesorami.

Bogatą ofertę wzmacniaczy NAD znajdziesz tutaj.

Źródło: NAD, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.