NAVITEL R600 nagrodzony statuetką „Sukces Roku 2018”

Jakub Kornacki
NAVITEL R600 nagrodzony statuetką „Sukces Roku 2018”

Wideorejestrator samochodowy NAVITEL R600 został uhonorowany prestiżową nagrodą „Sukces Roku” w kategorii „Najlepszy produkt”, która została ufundowana podczas siódmej edycji Gali „Osobowości i Sukcesy”.

0

DVR R600

Podczas uroczystości wybrane produkty, osobowości oraz usługi zostały uhonorowane specjalnymi nagrodami. Zdobywcy nagród swoją popularnością w ubiegłym roku zasłużyły na to specjalne wyróżnienie. Laureaci byli podzieleni na sześć różnych kategorii. W skład jury wchodzili redaktorzy magazynu "Osobowości i Sukcesy", a także zwycięzcy poprzednich edycji gal. 

Tobiasz Jankowski_CEO NAVITEL EUROPE

"Wyróżnienie dla naszej flagowej kamery samochodowej to zasługa klientów, którzy coraz bardziej doceniają innowacyjne rozwiązania. Sprzedaliśmy już ponad 300 000 urządzeń i zainteresowanie produktami marki nieustannie wzrasta. Wideorejestrator NAVITEL R600 w swoim segmencie wyróżnia się zaawansowaną optyką SONY, wyglądem oraz jakością wykonania. To niezbędny element każdego samochodu, który pozwoli zabezpieczyć się przed kolizją i niepożądanym
zdarzeniem na drodze" - mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

NAVITEL R600 najtaniej kupisz tutaj.

Źródło: NAVITEL, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.