NAVITEL R800 FULL HD: funkcjonalny wideorejestrator

Jakub Kornacki
NAVITEL R800 FULL HD: funkcjonalny wideorejestrator

NAVITEL R800 FULL HD jest funkcjonalnym wideorejestratorem, który niebawem pojawi się w sprzedaży. Zaawansowane technologicznie urządzenie jest pierwszym w swojej klasie, który zapewni obsługę pojemności nawet do 256 GB.

0

Możliwość obsługi kart pamięci microSD o pojemności nawet do 256 GB pozwala na wielogodzinne rejestrowanie wysokiej rozdzielczości materiału Full HD 1920x1080 pikseli przy prędkości 30 klatek na sekundę. Producent zastosował technologię kompresji obrazu H.264, dzięki którym urządzenie to oferuje optymalne parametry nagrania ii odtwarzania przy małym rozmiarze pliku.hu2NAVITEL R800 FULL HD wykorzystuje wysokiej jakości 4-calowy wyświetlacz, który oferuje rozdzielczość 800x480 pikseli. Producent zastosował w urządzeniu technologię antywstrząsową, która swoje działanie opiera na sensorze przeciążeń (G-sensor). W przypadku wystąpienia jakiegokolwiek zdarzenia drogowego, materiał zostanie na trwałe zapisany w pamięci. Czuły mikrofon zarejestruje również wszystkie odgłosy podczas podróży.hu1Ciekawą funkcją, która została zastosowana w wideorejestratorze NAVITEL R800 FULL HD wydaje się być zaawansowany tryb parkingowy. Podczas nieobecności kierowcy w samochodzie, urządzenie będzie wykrywało i rejestrowało ruch wokół auta. Dzięki temu jakakolwiek, nawet najmniejsza szkoda parkingowa zostanie zarejestrowana.

Wideorejestrator samochodowy NAVITEL R800 FULL HD pojawi się w sprzedaży w drugiej połowie kwietnia, a jego cena będzie wynosiła 449 zł.

Źródło: Navitel, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.