NEC Display Solutions na CineEurope 2018

Jakub Kornacki
NEC Display Solutions na CineEurope 2018

Podczas tegorocznej edycji międzynarodowych targów CineEurope firma NEC Display Solutions zaprezentuje innowacyjne technologie wyświetlania obrazu. Targi potrwają od 11 do 14 czerwca w Barcelonie.

0

Marka NEC Display Solutions od wielu lat jest ekspertem w produkcji oraz udoskonalaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych przeznaczonych do wyświetlania obrazu. Zaawansowane technologie wykorzystywane są w wielu sektorach, np. biznesowym, edukacyjnym czy kinowym. 

Podczas tegorocznej edycji targów NEC zaprezentuje szeroką gamę technologii dla branży kinowej, w tym najnowsze kinowe projektory laserowe RB, desktopowe oraz wielkoformatowe monitory dotykowe, ściany wideo i cyfrowe rozwiązanie LED Direct View.

Jednym z najważniejszych produktów NEC, który w ciągu najbliższych dni zostanie zaprezentowany w Barcelonie jest najnowszy projektor kinowy DLP z laserem RB, zgodny z DCI. Zapewnia szczegółową rozdzielczość 4K (4096 x 2160), możliwości 3D – to wszystko w przystępnej cenie i przy niskich kosztach użytkowania.

Wszyscy zgromadzeni będą mogli również na żywo zobaczyć wysokiej rozdzielczości ekrany LED Direct View zapewniające krystalicznie czysty obraz - idealne do odtwarzania zwiastunów filmowych i innych powiązanych treści. Oprócz tego będzie można podziwiać 55-calowy monitor dotykowy UHD przeznaczony do zastosowań w formie stołu interaktywnego oraz najnowsze monitory wielkoformatowe NEC MultiSync z serii C i V.

Produkty NEC Display Solutions znajdziesz tutaj.

Źródło: NEC, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.