NEC Display Solutions: święto sprzedaży

Jakub Kornacki
NEC Display Solutions: święto sprzedaży

Firma NEC Display Solutions świętuje sprzedaż dziesięciotysięcznego projektora z serii cyfrowych projektorów kinowych. Osiągnięcie to podkreśla rozwój kinowego portfolio producenta, a jednocześnie umożliwia pozostawanie w technologicznej czołówce projekcji.

0

Cyfrowe projektory multimedialne przeznaczone dla kin NEC Display Solutions powstała w celu odpowiedzi na wymagania rynkowe. Producent skutecznie stawia czoła biznesowym wymaganiom, jakie stoją przed kinami na całym świecie. Marka opracowała cyfrowe projektory kinowe, które charakteryzuje wysoka energooszczędność, a także zastosowanie zaawansowanych rozwiązań Digital Signage, które zapewniają nowoczesną komunikację z klientami.

Zakup oraz instalacja dziesięciotysięcznego cyfrowego projektora kinowego NEC NC900C nastąpiło w sieci kin New Lineo w Izraelu. Model ten charakteryzuje się niskim kosztem związanym z eksploatacją urządzenia, a dodatkowo wyróżnia się nowoczesnym, eleganckim wzornictwem. Projektor wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania producenta, które stale są rozbudowywane.

"Ten kamień milowy jest świadectwem pomyślnego rozwoju NEC na rynku kinowym. Nasi klienci i partnerzy wiedzą, że NEC odgrywa kluczową rolę w zakresie profesjonalnych produktów do wyświetlania obrazu. Z optymizmem czekamy na kolejne sukcesy na rynku projektorów.” - powiedział Mark Kendall, Business Development Digital Cinema EMEA w NEC Display Solutions.

Źródło: NEC Display Solutions, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.