NETGEAR Arlo Pro 2: monitoring na najwyższym poziomie

Jakub Kornacki
NETGEAR Arlo Pro 2: monitoring na najwyższym poziomie

NETGEAR Arlo Pro 2 (oznaczenie modelowe VMS4430P) to zestaw profesjonalnych kamer przeznaczonych do monitoringu zewnętrznego i wewnętrznego. Modele rejestrują wysokiej jakości obraz o rozdzielczości Full HD 1080p.

0

Kamery NETGEAR Arlo Pro 2 są następcą niezwykle popularnego modelu Arlo Pro, który stał się jednym z najlepiej sprzedających się systemów domowego monitoringu. Urządzenia wchodzące w skład nowego zestawu zostały wyposażone we wszystkie najważniejsze cechy poprzedników, jednakże prezentują się o bardziej estetycznie. Nowe kamery zamknięto w stylowej, kompaktowej obudowie, która jest całkowicie odporna na wodę oraz niskie temperatury.

Fot_I

Kamery NETGEAR Arlo Pro 2 rejestrują wysokiej jakości obraz o rozdzielczości Full HD 1080p. Producent zapewnia, że urządzenia te są w stanie wykryć ruch w obrębie 7 metrów. Kamery charakteryzują się szerokim kątem widzenia, który wynosi 130o. Urządzenia są w stanie rejestrować szczegółowy obraz w całkowitej ciemności. To wszystko za sprawą zastosowanego przez producenta noktowizora Night Vision Technology, który działa w technologii RGP-IR.

Fot_II

Kamery NETGEAR Arlo Pro 2 mogą współpracować ze specjalnym panelem słonecznym Arlo, dzięki któremu pełne naładowanie baterii promieniami świetlnymi trwa zaledwie kilka dni. W kamerach zastosowano dwukierunkowy system audio, dzięki któremu istnieje możliwość prowadzenia rozmów z domownikami (lub włamywaczami :)). 

Zestaw do monitoringu NETGEAR Arlo Pro 2, w skład którego wchodzą dwie kamery, można nabyć już od 2399 zł.

Źródło: NETGEAR, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.