Najnowsze projektory laserowe Sony

Jakub Kornacki
Najnowsze projektory laserowe Sony

Oferta zaawansowanych technologicznie projektorów laserowych firmy Sony została rozszerzona o dwa nowe modele. Wysokiej jakości urządzenia są najprawdopodobniej najbardziej cichymi produktami w swojej klasie.

0

Wśród najnowszych projektorów multimedialnych Sony z laserowym źródłem światła znajdują się produkty, które zostały przeznaczone przede wszystkim do użytku w sektorze edukacyjnym, biurowym, rozrywkowym, a także w dużych obiektach. Funkcjonalne urządzenia oferują jasność na poziomie od 2000 do 7000 lumenów o rozdzielczości WXGA, WUXGA oraz 4K Ultra High Definition.

Najnowsze projektory multimedialne z laserowym źródłem światła, modele VPL-FW65 (6300 lumenów, WXGA) oraz VPL-FW60 (5200 lumenów, WXGA) ułatwiają wybór optymalnego sprzętu w sytuacjach, w których najlepszym rozwiązaniem może okazać się projektor z tradycyjną lampą. Najnowsza urządzenia swoje działanie opierają na technologii paneli BrightEra, której zadaniem jest zapewnienie naturalnych, żywych kolorów.

Urządzenia wykorzystują innowacyjne, zaawansowane rozwiązania technologiczne. Wśród nich znalazła się technologia Reality Creation, która została zapożyczona z wysokiej jakości projektorów kina domowego. System ten analizuje i przetwarza wszystkie sygnały wejściowe w celu poprawy szczegółowości, wyrazistości, ostrości i poprawy wszelkich niedociągnięć oraz wyeliminowania zniekształceń. We wszystkich projektorach wydłużono żywotność laserowego źródła światła do 20000 godzin.

Źródło: Sony, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.