Najpopularniejsze blendery

Jakub Kornacki
Najpopularniejsze blendery

Blendery to nowoczesne urządzenia, które są bardzo pomocne w kuchni i coraz częściej się w niej pojawiają. Przy ich pomocy w błyskawicznym czasie można przygotować zupę, koktajl owocowy czy przecier warzywny. Blendery cieszą się popularnością u osób, które cenią sobie zdrowy tryb życia, ale nie tylko.

0

Blendery ręczne, bo takie mamy do zaprezentowania, nie mają zazwyczaj wielkich wymiarów i charakteryzują się całkowitą mocą około 450 - 600 W. Jest ona wystarczająca aby przygotować dowolną zupę czy sorbety owocowe. Modele, które posiadają moc wyższą niż 600 W doskonale nadają się do kruszenia lodu.

Najlepszymi ostrzami są takie, które zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Powinny być one wykończone ząbkami, które wpływają ich żywotność, a także są bardzo pomocne podczas pracy. Przy wyborze odpowiedniego blendera warto zwrócić uwagę także na łatwy demontaż urządzenia, które należy dokładnie wyczyścić po każdym użyciu. Część z nich można myć w zmywarce.

W skład wielu zestawów wchodzą dodatkowe końcówki oraz nakładki. Wybierając odpowiednie urządzenie warto sprawdzić, czy model posiada pojemnik do miksowania, a także czy został wyposażony w końcówkę do ubijania czy spieniania mleka.

Top5 Blendery Philips HR 1372 Pure Essentials Collection

Blender Philips HR 1372 Pure Essentials Collection umożliwia błyskawiczne przygotowanie przepysznych dań. Urządzenie jest dobrym rozwiązaniem w przygotowaniu zup, koktajli, sosów czy innych potraw. Użytkownik dysponuje pięciostopniową regulacją prędkości pracy, a także funkcję turbo.
Sugerowana cena tego modelu wynosi około 210 zł.

Top5 Blendery Braun Multiquick 5 MR 570

Niewielkich rozmiarów blender Braun Multiquick 5 MR 570 FPKHC Patisserie charakteryzuje się wyjątkowo prostą, niemalże intuicyjną obsługą. Urządzenie zostało wyposażone w funkcje zaawansowanego robota kuchennego. Model ten jest prosty w montażu, demontażu, a także użyciu. Łatwo go utrzymać w czystości.
Produkt jest dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi około 330 zł.

Top5 Blendery Braun Multiquick 3 MR 320

Całkowita moc blendera Braun Multiquick 3 MR 320 Baby HC wynosi 450 W. Niewielkich rozmiarów urządzenie zostało wyposażone w specjalne ostrza, które mają zapewnić błyskawiczne, a przede wszystkim zadowalające użytkownika rezultaty ucierania potraw. Model dobrze miksuje wiele rodzajów potraw, a dzięki swojej dokładności jest idealnym rozwiązaniem do przygotowywania zdrowych posiłków dla dzieci.
Urządzenie zostało wycenione na około 110 zł.

Top5 Blendery Zelmer 491 20

Nowoczesny model Zelmer 491.20 został wyposażony w szereg funkcjonalnych rozwiązań, które znajdują przeróżne zastosowanie. Za błyskawiczną pracę urządzenia odpowiada jego moc całkowita, która wynosi 700 W. Blender posiada piętnastostopniową regulację prędkości obrotowych. Komfort pracy zapewnia metalowa nasadka miksująca, a także duży pojemnik.
Zaawansowany model jest dostępny w sprzedaży w cenie około 250 zł.

Top5 Blendery Bosch MSM-66150

Blender ręczny Bosch MSM 66150 ErgoMixx został przeznaczony do ubijania, miksowania oraz rozdrabniania potraf. Jego całkowita moc wynosi 600 W. Niewielkich rozmiarów model posiada ergonomiczną konstrukcję oraz miękki uchwyt trzymający. Urządzenie zostało wyposażone w dwunastostopniową funkcję regulacji prędkości pracy, a także specjalny przycisk turbo. W skład zestawu wchodzą: końcówka miksująca z nożem QuattroBlade, uniwersalny rozdrabniacz z wyjmowanym ostrzem, końcówka do ubijania, a także pojemnik z miarką.
Cena tego modelu wynosi około 141 zł.

Źródło: informacja prasowa, Agito.pl, AGDLab.pl.
--
Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.