Nambe: eleganckie pojemniki na oliwę i ocet

Marek Cekaw
Nambe: eleganckie pojemniki na oliwę i ocet

Akcesoria kuchenne nie muszą ograniczać się tylko do funkcjonalności i mogą także cieszyć nasze oczy wyglądem. Przykładem takich eleganckich akcesoriów są produkty firmy Nambe, przeznaczone do przechowywania oliwy oraz octu.

0

Amatorzy sałatek doskonale wiedzą, że jednym z podstawowych ich składników jest oliwa oraz ocet winny. Dlatego warto więc zawsze mieć je pod ręką. Oczywiście można je przechowywać w fabrycznych pojemnikach, ale jeśli jesteśmy estetą, a nasza kuchnia ma nowoczesny wystrój, powinniśmy postarać się o coś znacznie ładniejszego.

Nambe1

Firma Nambe oferuje bardzo elegancki zestaw pojemników do octu i oliwy, które będą stanowić doskonałą ozdobę naszej kuchni. Wykonano je z nierdzewnej, polerowanej stali oraz silikonu przeznaczonego do kontaktów z żywnością, a z wyglądu przypominają wielki haczyk.

Nambe2

Producent zapewnia, że pojemniki są wykonywane w całości ręcznie, więc nie znajdziemy dwóch takich samych. Ich projektantem jest natomiast Neil Cohen.

Ręcznie wykonywany sprzęt designerski jest z reguły bardzo drogi i w tym wypadku nie jest inaczej. Pojemniki kosztują bowiem 150 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.