Nanit: wielofunkcyjna niania dla dziecka

Marek Cekaw
Nanit: wielofunkcyjna niania dla dziecka

Elektroniczne nianie monitorujące dziecko, są z reguły urządzeniami przenośnymi. Firma Nanit opracowała jednak rozbudowany model takiego sprzętu, który jest wersją stacjonarną, wyposażoną w wiele dodatkowych funkcji.

0

Produkt przeznaczony jest do montażu na ścianie i dzięki takiej konstrukcji, jest nieustannie skierowany jest bezpośrednio na łóżko z dzieckiem. Wyposażono go w kamerę HD oraz mikrofony, które nieustannie monitorują dziecko, przekazując obraz na urządzenia przenośne. Obraz rejestrowany jest także w nocy, a dzięki funkcji zoomu, rodzic może dokładniej przyjrzeć się dziecku, jeśli zauważy jakieś niepokojące oznaki. Co więcej, nawet jeśli telefon jest zablokowany, aplikacja w tle odtwarza dźwięki, więc rodzice mogą nieustannie pilnować malucha.

Niania dysponuje także nocnym oświetleniem, a także czujnikiem temperatury oraz wilgotności powietrza, więc rodzice mogą z łatwością monitorować warunki panujące w sypialni dziecka. Aplikacja potrafi też zapisywać obraz, a następnie wyświetlić go, kompresując do zaledwie kilku sekund. W ten sposób rodzic może zobaczyć co w ciągu dnia działo się z jego dzieckiem. System potrafi też monitorować sen malucha.

Urządzenie firmy Nanit oferowane jest w cenie 279 dolarów.

Nanit 1

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.