Natec Eagle - stylowe ale tanie słuchawki stereo

Michał Wójcik
Natec Eagle - stylowe ale tanie słuchawki stereo

Na polskim rynku pojawiły się słuchawki Natec Eagle, charakteryzujące się stylowym i eleganckim designem. Na pewno każdy słuchacz noszący ten model będzie się wyróżniał z tłumu. Czym natomiast charakteryzuje ten zestaw od strony czysto technicznej?

0

Słuchawki korzystają z przetworników, które mogą przenosić dźwięk w zakresie 20Hz - 20kHz. Jak zapewnia producent dobrze przylegające nauszniki, obleczone miękką ekologiczną skórą oraz regulowany pałąk sprawiają, że nawet kilkugodzinne słuchanie muzyki nie powoduje dyskomfortu, nie musimy się także obawiać o przegrzanie uszu,

Natec Eagle - stylowe słuchawki stereo

ikona

Dużym udogodnieniem dla użytkownika jest odpinany przewód o płaskim przekroju, który ogranicza plątaninę kabli szczególnie podczas transportu. Model wyposażono także w pozłacany wtyk typu mini Jack 3,5 mm, który bezproblemowo współpracuje z większością urządzeń mobilnych jak smartfony, tablety, czy też odtwarzacze mp3/mp4.

Natec Eagle

Natec Eagle

Natec Eagle kosztują zaledwie 54,90 złotych co jest bardzo przystępną ceną jak na słuchawki o tak modernistycznym wyglądzie.

Źródło: Natec

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.