Natede: naturalny oczyszczacz powietrza

Marek Cekaw
Natede: naturalny oczyszczacz powietrza

Większość oczyszczaczy powietrza dostępnych w sprzedaży, to urządzenia wykorzystujące do działania rożnego rodzaju filtry oraz lampy UV. Na ich tle wyróżnia się jednak produkt o nazwie Natede, który pozbywa się zanieczyszczeń w sposób naturalny.

0

Rosnący poziom zanieczyszczenia powietrza w dużych miastach sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na zakup domowych oczyszczaczy. Większość tego typu urządzeń, używa jednak do pracy nowoczesnej technologii w postaci wydajnych filtrów oraz innych systemów likwidujących bakterie.

Natede 1

Jeśli jednak wolelibyśmy rozwiązania bardziej ekologiczne, powinniśmy zainteresować się produktem o nazwie Natede, który działa w sposób naturalny. Urządzenie o wysokości 26 cm i średnicy 25 cm wygląda jak nowoczesna doniczka na roślinę. W rzeczywistości jest to jednak ekologiczny oczyszczacz, który usuwa z powietrza toksyny w sposób całkowicie naturalny. Wyposażono w wentylator zasysający powietrze, a jego oczyszczaniem zajmuje się roślina, a właściwie jej korzenie. Jest także filtr fotokatalityczny, który wychwytuje i eliminuje wirusy i bakterie, a przy tym znacząco ogranicza brzydkie zapachy pochodzące od zwierząt, papierosów, z gotowania itp.

Natede 2

Natede ma cztery tryby pracy, a także zestaw LED'ów informujących na bieżąco o jakości powietrza. Tę samą rolę spełnia także dedykowana aplikacja mobilna, umożliwiająca równocześnie kontrolowanie działania sprzętu. Dodatkowo produkt obsługuje cyfrowych asystentów Google i Alexę, a także IFTTT, więc może stać się częścią systemu inteligentnego domu.

Natede 3

Urządzenie pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym roku i będzie kosztować 139 euro. Można już zamawiać je w przedsprzedaży na stronie Kickstartera.

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.