NavRoad X5: nawigacja samochodowa bez kabli

Jakub Kornacki
NavRoad X5: nawigacja samochodowa bez kabli

NavRoad X5 to najnowszy model nawigacji samochodowej gps zaprojektowanej przez katowicką firmę. Zaawansowane technologicznie urządzenie wykorzystuje specjalny uchwyt magnetyczny, dzięki któremu inżynierowie mogli pozbyć się zbędnego okablowania.

0

Nowo opracowany uchwyt magnetyczny wyposażono w gniazdo zasilania, a także złącze Video-In, dzięki któremu nawigacja może zostać rozszerzona o funkcjonalność wideorejestratora. Montaż, jak i demontaż urządzenia jest bardzo prosty i zajmuje jedynie sekundę, a zbędne okablowanie zostało wyeliminowane. Funkcjonalność NavRoad X5 rozszerzają multimedialne akcesoria odtwarzacza muzyki, filmów oraz zdjęć. Model wyposażono również we wbudowany tuner radia FM.NavRoad-X5_opis-06-copy

NavRoad X5 wyposażono w 5-calowy ekran dotykowy o podwyższonej jasności, który jest czytelny zarówno w dzień, w mocnym słońcu, jak i w nocy. Natywna rozdzielczość wyświetlanego obrazu wynosi 800x480 pikseli. Sercem urządzenia jest wydajny i błyskawicznie reagujący na jakiekolwiek działania procesor MStar 2531, taktowany zegarem o częstotliwości 800 MHz. Urządzenie wyposażono w 4 GB wbudowanej pamięci flash oraz 256 MB pamięci operacyjnej RAM.

NavRoad-X5_07-copy

Nawigacja wykorzystuje 66-kanałowy moduł GPS (MSR 2112), który gwarantuje najlepszą jakość i stabilność sygnału. Takie rozwiązanie przekłada się oczywiście na możliwość uzyskania szybkiego i wyjątkowo trwałego nawiązania połączenia z satelitami nawigacyjnymi. Wbudowany moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth pozwala na nawiązania połączenia ze smartfonem i wykorzystania nawigacji jako zestawu głośnomówiącego.

Nawigacja samochodowa NavRoad X5 jest dostępna w sprzedaży w cenie 399 zł.

Źródło: NavRoad, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.