NaviExpert 10: pomaga zaparkować i rozdaje vouchery na paliwo

Jakub Kornacki
NaviExpert 10: pomaga zaparkować i rozdaje vouchery na paliwo

W większych polskich miastach kierowcy stale borykają się z problemem zatorów drogowych oraz trudnością znalezienia wolnego miejsca parkingowego. Nawigacja samochodowa NaviExpert 10 skutecznie omija korki i skraca czas poszukiwania odpowiedniego parkingu.

0

NaviExpert 10 działa w oparciu o najnowszą wersję systemu operacyjnego Android. Inteligentne urządzenie zostało wyposażone w funkcję proponowania dogodnych miejsc parkingowych w pobliżu celu, do którego nas nawiguje. Pobliskie parkingi proponowane są w opisie trasy, a także w szczegółach wybranego przez kierowcę punktu docelowego. Ciekawe rozwiązanie umożliwia kierowcy, jeszcze przed wyruszeniem w podróż, obranie atrakcyjnego miejsca, w którym mógłby pozostawić swój samochód. Użytkownicy otrzymają szczegółowe informacje o odległości, jaka jest pomiędzy miejscem docelowym, a parkingiem, a także pozna koszta, jakie poniesie w związku z opłatą parkingową.

Funkcja prezentacji wyników wyszukiwania na mapie pozwala użytkownikom na szybkie wyszukiwanie parkingu. Przy zbliżaniu do celu wystarczy wybrać opcję "Znajdź parking", aby inteligentne urządzenie samodzielnie zaproponowało najbliższe wolne miejsca postojowe. kl1

Wraz z premierą najnowszej wersji systemu nawigacyjnego NaviExpert 10, producent postanowił zorganizować konkurs mapowy poświęcony parkingom. "Nieustannie udoskonalamy naszą bazę punktów POI dostępną w nawigacji, dlatego też zachęcamy wszystkich zarówno do zgłaszania nowych, jak i edytowania już znajdujących się na mapie w serwisie traffic.naviexpert.pl miejskich parkingów nie objętych strefą płatnego parkowania" – powiedział Adam Bąkowski z NaviExpert. Za każde nadesłane zgłoszenie uczestnicy konkursu „Parkingowy POIedynek” otrzymają punkty, a najaktywniejsi z nich mogą liczyć na wygranie voucherów na paliwo o wartości nawet 1000 zł. Więcej szczegółów na temat konkursu znajduje się na stronie www.naviexpert.pl/konkurspoi.

Źródło: NaviExpert, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.