Navitel MR250: funkcjonalne lusterko samochodowe 3w1

Jakub Kornacki
Navitel MR250: funkcjonalne lusterko samochodowe 3w1

Navitel MR250 jest praktycznym urządzeniem, który łączy w sobie funkcjonalność trzech różnych produktów. Mowa tu o klasycznym lusterku wstecznym, kamerze cofania oraz wideorejestratorze.

0

Navitel MR250 rejestruje materiał o wysokim standardzie rozdzielczości Full HD z prędkością 30 klatek na sekundę. Z kamerą samochodową współpracuje 5-calowy wyświetlacz, który został wykonany w technologii IPS. Urządzenie jest montowane jako nakładka na fabrycznie zainstalowane lusterko w samochodzie. Na wyposażeniu zestawu znajduje się również kamera cofania, którą można podłączyć przy użyciu kabla AV/IN. Navitel MR250 wyposażono w slot na kartę microSD o pojemności do 64 GB. Materiał jest zapisywany w formacie MP4. 

MR250_3

Lusterko 3w1 to zaawansowane urządzenie, które pomoże każdemu kierowcy w codziennym podróżowaniu. Dzięki zastosowanej optyce Full HD można nagrywać zdarzenia bezpośrednio przed samochodem. Dodatkowa kamera dołączona w zestawie obserwuje tył auta i pomaga w bezpiecznym wykonywaniu manewru cofania, nawet w najmniej komfortowych warunkach. Do rozbudowanego portfolio wideorejestratorów dołącza teraz kolejny, innowacyjny sprzęt - mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Europe.

Navitel MR250 jest dostępny w sprzedaży. Jego cena wynosi 349 zł.

Źródło: Navitel, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.