Navitel RE900 COMBO: funkcjonalne urządzenie 3 w 1

Jakub Kornacki
Navitel RE900 COMBO: funkcjonalne urządzenie 3 w 1

Navitel RE900 COMBO jest najnowszym produktem w bogatej ofercie producenta. Uniwersalne urządzenie łączy w sobie funkcjonalność wideorejestratora, nawigacji samochodowej oraz tabletu.

0

Funkcjonalne urządzenie pomoże w dojeździe we wskazane miejsce, a dodatkowo szczegółowo zarejestruje każdy metr przebytej drogi. Urządzenie zostało wyposażone w dotykowy 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280x780 pikseli. Stabilną pracę zapewnia system operacyjny Android oraz energooszczędny procesor Cortex-A7 Quad Core o częstotliwości taktowania 1,3 GHz.

RE900_5

Wewnątrz urządzenia jest 16 GB wbudowanej pamięci, którą dodatkowo można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Nowy produkt obsługuje nośniki o pojemności nieprzekraczającej 64 GB. W rejestratorze zastosowano sensor optyczny OmniVision OV2710, który nagrywa w rozdzielczości Full HD, z szybkością 30 klatek na sekundę. Kąt widzenia kamerki to 140 stopni.RE900_4

Do nawigowania urządzenie wykorzystuje autorskie rozwiązanie producenta, jakim jest system Navitel Navigator. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono 47 map krajów europejskich z dożywotnią aktualizacją. Dodatkowymi funkcjami nowego urządzenia są: FM transmiter, moduł Bluetooth oraz dostęp do internetu mobilnego.

RE900_6

Wprowadzenie na rynek modelu RE900 COMBO to odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy oczekują hybrydowych rozwiązań. Podjęliśmy decyzję o wejściu w nową kategorię produktową przez połączenie autorskiego oprogramowania Navitel Navigator z wysokiej jakości rejestratorem jazdy. Użytkownik nie musi teraz montować na szybie dwóch dedykowanych urządzeń, ponieważ RE900 COMBO łączy w sobie wszystkie funkcje przydatne podczas codziennej jazdy - powiedział Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

Navitel RE900 COMBO znajdziesz tutaj.

Źródło: Navitel, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.