Nawigacja Garmin na rower i bezdroża

Jakub Kornacki
Nawigacja Garmin na rower i bezdroża

Światowy lider w produkcji urządzeń korzystających z nawigacji satelitarnej, firma Garmin zaprezentowała dwa nowe produkty. Garmin Edge Touring i Edge Touring Plus to nowe nawigacje GPS, które zostały zaprojektowane z myślą o turystach rowerowych.

0

Najnowsze systemy nawigacyjne zostały wyposażone w specjalne mapy rowerowe, które eliminują problem zboczenia ze szlaku, a w razie takiego wypadku pozwalają na błyskawiczny powrót na właściwy tor. Rowerzyści dysponują trzema trybami do wyboru: rowerowym, górskim oraz turystycznym. Użytkownicy mogą wybierać dowolne trasy, proponować własne, a także korzystać ze wskazówek nawigacyjnych za pomocą tylko jednego dotknięcia ekranu.

Garmin Edge Touring i Edge Touring Plus

Urządzenie zostało wyposażone w wytrzymałą, wodoodporną obudowę. Ekran o przekątnej 2,6-cala został zaprojektowany w nowatorski sposób i reaguje nawet na dotyk wilgotnej dłoni lub w rękawiczce. Produkt waży niespełna 100 gram. W skład zestawu wchodzą akcesoria, które umożliwiają zamontowanie na kierownicy. Producent zapewnia, że wydajny akumulator pozwoli korzystać z nawigacji przez 17 godzin.

Podczas podróży produkt wyświetla najważniejsze dane, takie jak prędkość, czas, średnia prędkość, dystans oraz wiele innych. Istnieje możliwość dostosowanie ekranu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wszelkie informacje dotyczące wyprawy są zapisywane na urządzeniu. Po powrocie do domu można je odtworzyć, a następnie przeanalizować.

Nawigacje Garmin Edge Touring i Edge Touring Plus pojawią się w sprzedaży w przyszłym miesiącu. Ich ceny będą wynosiły (kolejno) 1050 zł oraz 1261 zł.

Źródło: informacja prasowa, Garmin, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.