Nawilżacz parowy zadba o Twoją cerę

Marek Cekaw
Nawilżacz parowy zadba o Twoją cerę

Skóra twarzy powinna być odpowiednio nawilżona, gdyż tylko wtedy będzie prezentować się jędrnie i świeżo. Tymczasem ogrzewane, promienie słoneczne, klimatyzacja oraz inne czynniki powodują jej wysuszanie. Można jednak temu zaradzić, kupując odpowiednie urządzenie, które ponownie ją nawilży.

0

Nanosteamer to urządzenie wytwarzające delikatną mgiełkę pary, która kierowana jest na naszą twarz i powoduje właściwe jej nawilżanie, głęboko penetrując skórę i w ten sposób doskonale ją odświeżając. Produkt stworzony przez japońskich inżynierów nie emituje jednak zwykłej pary, lecz specjalne jej nanocząsteczki, które mają tylko 1/4000 rozmiaru molekuł wody, więc umożliwiają głębokie nawilżanie, dochodząc do warstwy keratyny, usuwając zanieczyszczenia i równocześnie ożywiając skórę.

Eliminuje to potrzebę stosowania agresywnych chemikaliów oraz kosztownych mydeł. Ciepła, wilgotna mgiełka działa bowiem równie dobrze, otwierając pory i usuwając martwe komórki naskórka, makijaż, łój oraz zanieczyszczenia, pozostawiając skórę miękką, gładką i nawilżoną.

Nanosteamer produkuje parę już w 30 sekund od włączenia i oferuje dwa tryby pracy, zapewniające 3 lub 6 minut nawilżania. Produkt kosztuje 179,95 dolarów i można go kupić w internetowych sklepach.

twarz1

Źródło: Coolest-gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.