Nest Temperature Sensor pomoże oszczędzić na ogrzewaniu

Marek Cekaw
Nest Temperature Sensor pomoże oszczędzić na ogrzewaniu

Inteligentny termostat Nest, to całkiem niezła metoda kontrolowania ogrzewania w naszym domu. Aby jednak użytkownik mógł jeszcze efektywniej oszczędzać pieniądze, stworzono nowy produkt o nazwie Nest Temperature Sensor.

0

Uczący się termostat Nest, to produkt który coraz chętniej jest instalowany w domach, gdzie zajmuje się kontrolowaniem ogrzewania i klimatyzacji. Niestety możliwości tego sprzętu są dość ograniczone, szczególnie w dużych domach liczących więcej pomieszczeń. Urządzenie nie ma bowiem wiedzy na temat temperatury panującej w poszczególnych pomieszczeniach, więc nie może jej efektywnie regulować.

Dlatego powstał produkt o nazwie Nest Temperature Sensor, który w tym pomoże. Jest to niewielki czujnik temperatury, komunikujący się z termostatem drogą radiową, dostarczając urządzeniu danych na temat warunków panujących w pomieszczeniach naszego mieszkania lub domu. Wystarczy tylko zamontować taki sensor w każdym pokoju, a wówczas Nest będzie mógł znacznie lepiej sterować ogrzewaniem i klimatyzacją, pomagając oszczędzać pieniądze.

Nest Temperature Sensor oferowany jest w cenie 39 dolarów za sztukę, lub w pakiecie liczącym 3 sztuki, za 99 dolarów.

Nest Temperature Sensor

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.