Netgear Arlo Security Light: inteligentny reflektor

Marek Cekaw
Netgear Arlo Security Light: inteligentny reflektor

Firma Netgear, producent inteligentnych domowych systemów bezpieczeństwa, zaprezentował nowy produkt. Nie jest to jednak kamera monitoringu, lecz reflektor Arlo Security Light, wyposażony w funkcję detekcji ruchu.

0

Netgear to przedsiębiorstwo specjalizujące się w inteligentnych systemach ochrony domu przed intruzami. W swej ofercie ma już kilka ciekawych produktów, w tym także nowoczesne kamery monitoringu, a teraz przedstawia kolejny sprzęt o nazwie Arlo Security Light. Jest to reflektor z czujnikiem ruchu, który może pilnować naszej posiadłości, ostrzegając przed niepożądanymi gośćmi.

Nie jest to jednak zwykły reflektor z sensorem ruchu. Urządzenie współpracuje z kamerami monitoringu, służąc jako ich wyzwalacz. Innymi słowy, gdy reflektor włączy się wykrywając ruch, wówczas kamera zaczyna rejestrować obraz.

Lampa jest odporna na warunki pogodowe, więc można je instalować na zewnątrz domu. Może też włączać się na sensor lub o zaprogramowanych porach, symulując obecność domowników. Użytkownik może też ustawić kolor światła oraz wzory świecenia. Gdy wykryje ruch, może więc błyskać na czerwono, albo też zalać teren jasnym światłem.

System sterowany jest przy pomocy aplikacji mobilnej, więc użytkownik może go kontrolować nawet gdy jest poza domem.

Netgear Arlo Security Light pojawi się w sprzedaży w pierwszej połowie przyszłego roku. Cena produktu nie została jeszcze podana.

arlo_light

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.